Péče o hráz po porodu s Lansinoh

Představujeme Vám novinku, kterou můžete přidávat do vašich balíčků.

blog obrázky_1

Porod vyžaduje maximální fyzický výkon. To však ale často zanechává stopy na našem těle. Nejvíce namáhány jsou kůže a tkáň kolem hráze. Porodní poranění v různém rozsahu bohužel neminou jednu maminky. Hlavně správná péče o porodní poranění je velmi důležitá. Organický uklidňující sprej Lansinoh® poskytuje maminkám úlevu od bolestí a pomáhá jim užít si první dny s novorozenci.

Sprej na hráz po porodu byl speciálně vyvinut pro lepší regeneraci po porodu. BIO rostlinná směs včetně aloe vera, vilínu a měsíčku poskytuje úlevu pro citlivou oblast hráze. Je vhodný také na hemoroidy a byl samozřejmě gynekologicky testován. Navíc je veganský.

Lze ho používat kdykoliv během šestinedělí i bezprostředně po porodu. Sprej okamžitě uklidní tkáň perinea a biologické složky zajistí chladivý a regenerační účinek.  360° rozprašovač umožňuje jemnou a jednoduchou aplikaci z jakéhokoli úhlu. Snadno tak zasáhne každé postižené místo.

Organický uklidňující sprej mimo jiné obsahuje:
🌱 Vilín: zmírňuje otoky, regeneruje namáhanou pokožku, bojuje proti bakteriím, vhodný i na hemoroidy.
🌱 Aloe vera: má léčivé vlastnosti, obsahuje vitamíny, antioxidanty, minerály a aminokyseliny.
🌱 Měsíček: vyhlazuje pokožku, stimuluje hojení, má antioxidační ochranu.
🌱 Okurkový extrakt: má chladivé účinky.
🌱 Kaštan koňský: zmírňuje otoky a prokrvení, vhodný i na hemoroidy.
🌱 Levandulový olej: má zklidňující účinky na podrážděnou pokožku.

BIO regenerační sprej je klimaticky neutrální produkt. K dosažení klimatické neutrality produktu se zaznamenávají emise skleníkových plynů, snižuje se vliv na životní prostředí a podporuje se certifikovaný environmentální projekt, který rozumně zabraňuje emisím skleníkových plynů.

🧾 Návod k použití:
Nastříkejte na perineální oblast pokaždé, když pociťujete nepohodlí. 360° rozprašovací hlavice umožňuje stříkat vzhůru nohama z každého úhlu. BIO regenerační sprej lze nastříkat přímo na pokožku. Používejte ihned po porodu a tak často, jak to považujete za nutné. Před použitím si přečtěte celý návod k použití.

💡Tip: Pro extra chladivý účinek skladujte produkt v chladničce.

Neváhejte přibalit do porodnice i tento sprej na hráz a užívejte si šestinedělí.