O mně

"Porodní asistentka s vizí: Inspirativní příběh ženy za inovativním projektem"

Vítáme vás na webu Balíčky, kde vám představíme nejen naše produkty, ale také příběh ženy, která stojí za touto inovativní značkou.

 

Martina Petříková (2)

 

Mé jméno je Martina Petříková, jsem porodní asistentka a žiji s rodinou v malebném městě Olomouc. V roce 2021 jsem se rozhodla přivézt na trh něco nového - Balíčky do porodnice, které mají pomoci nejen mým klientkám, ale i všem těm budoucím maminkám, které se potýkají s otázkou, co si vzít s sebou do porodnice.

 

🌟 Jak to všechno začalo?

Můj každodenní kontakt s budoucími maminkami mě přivedl k myšlence vytvořit něco, co jim usnadní přípravu na porod. Viděla jsem ženy, které tápaly při balení tašky do porodnice, nevěděly, co koupit a kde to sehnat. Potkala jsem i ty, které byly nespokojené s produkty, které si koupily. Tato zkušenost mě motivovala k vytvoření balíčku obsahujícího vše, co je pro pobyt v porodnici nezbytné. Využila jsem své profesní zkušenosti a začala sestavovat první nápady. Po důkladném výběru nejlepších produktů a konzultacích s kolegyněmi a maminkami vznikl koncept Balíčků. S podporou mého manžela získaly Balíčky nejen obsah, ale i jedinečný vizuální design. Po roce plánování a úvah jsme Balíčky přivedli na svět.

🌟 Jaké jsou mé pocity?

Počátky nebyly jednoduché - pociťovala jsem pochybnosti, zda má můj projekt smysl, jestli to zvládnu a co bude, pokud se eshop neuchytí. První objednávka, pochvalný email od spokojené zákaznice a spolupráce s partnery byly pro mě vítěznými okamžiky. Největším úspěchem pro mě však je funkční eshop, který plní svůj cíl.

🌟 Co je mým cílem?

Zachovala bych si osobní přístup k zákazníkům. Mým cílem je poskytnout nejen produkty, ale i poradit a podpořit ženy v období těhotenství. Zákaznice mají možnost mě kontaktovat i jako porodní asistentku, což považuji za důležité.

🌟 Čeho jsme dosáhli?

Jsme hrdi na umístění v TOP10 2023 v soutěži pořádané AMSP ČR Podnikavá žena. 

🌟 Komu pomáháme?

Každou vaší objednávkou přispíváte naše dobročinné akce, a tím podporujete organizace jako UNICEF a Nadační fond Proni.

 

Děkujeme vám za vaši důvěru. Společně měníme svět pro budoucí maminky.

 

 

Proč zabalit tašku do porodnice zrovna s našimi Balíčky?

 

✨ Jen to nezbytné: V našich balíčcích najdete pouze to, co do porodnice opravdu potřebujete. Nemusíte kupovat zbytečně věci, které máte už dávno doma. 

🛍️ Rozmanitost výrobců: Jsme jediní na trhu, kteří skládají balíčky z produktů různých značek. Díky tomu můžete mít jistotu, že vám přinášíme široký výběr produktů s různými vlastnostmi a cenovými kategoriemi, které splní vaše individuální potřeby.

💼 Malý, střední a velký: U nás si můžete vybrat ze tří druhů balíčků, aby vyhovovaly vašemu rozpočtu i potřebám. A co víc, každý z nich je k dispozici i v EKO verzi, abyste mohli nakupovat s ohledem na životní prostředí.

🎁 Dárek zdarma: A jako bonus k našim balíčkům přibalíme dárek zdarma. Chceme, abyste se cítili ještě více odměněni za to, že jste si vybrali naše produkty.

 

Nakupujte s námi a buďte si jisti, že dostanete produkt, který nejen splní vaše očekávání, ale také přinese něco navíc!