Doprava & platba

Naše pestrá nabídka způsobů dopravy a platby vám zajišťuje pohodlný nákup!

 

 🚚 Způsoby dopravy

 1. Zásilkovna – doručení na výdejní místo (79 Kč): Vyzvedněte svůj balíček na nejbližším výdejním místě Zásilkovny. Pohodlné a cenově dostupné doručení!

 2. Zásilkovna – doručení na adresu (89 Kč): Nejvýhodnější možnost doručení přímo k vám domů. Ušetřete si čas a energii se spolehlivým kurýrním servisem.

 3. Česká pošta – doručení na adresu (152 Kč): Pohodlné doručení přímo k vám domů či na zadanou adresu pomocí Balíku do ruky České pošty. 

 4. Balíkovna - doručení adresu (119 Kč): Balíček doručený přímo k vašim dveřím s Balíkovnou. 

💳 Způsoby platby 

 1. Platební kartou přes internet (zdarma): Bezstarostná okamžitá platba při dokončení objednávky online. Žádné poplatky, žádné starosti! Stejně tak můžete využít platbu přes GooglePay nebo ApplePay.

 2. Bankovním převodem (zdarma): Po dokončení objednávky vám zašleme platební pokyny. Vaše zboží bude odesláno hned po úspěšném přijetí platby na náš účet.

  Číslo účtu: 2195837028/3030

  Variabilní symbol: číslo objednávky

  Splatnost 14 dní od objednání

 3. Dobírka – platba při převzetí (35 Kč): Zvolte tuto možnost a zaplaťte přímo při přebírání zboží. 

  Znáte všechny povinnosti, které máte při objednání zboží na dobírku? Sepsali jsme pro vás na vysvětlenou článek.

 

Vaši objednávku vyřídíme co nejdříve, nejčastěji odesíláme druhý den od objednání. Pokud by se vyskytl s odesláním nějaký zádrhel, budeme vás kontaktovat.

 

🌱 V ceně poštovného není zahrnutý žádný poplatek za balné. Snažíme se o minimalizaci odpadu, proto se může stát, že vám vaše objednávka nedorazí zrovna v nejkrásnější krabici nebo obalu. Velmi často dáváme obalovému materiálu druhou šanci. Všechny objednávky ale balíme tak, aby k vám dorazily v pořádku. 🌱