Lansinoh Organický uklidňující sprej na hráz po porodu

Pro lepší regeneraci po porodu.  Aktuálně výpadek v celé EU, očekávaná doba dodání v průběhu července. 

Dostupnost Objednáno
420 Kč
Lansinoh Organický uklidňující sprej na hráz po porodu
Jen to nezbytné
Jen to nezbytné
V balíčku najdete jen to, co do porodnice opravdu potřebujete.
Nejsme produktem jednoho výrobce
Rozmanitost výrobců
Jako jediní na trhu skládáme balíček z produktů různých značek.
Malý, střední a velký
Malý, střední a velký
Vybrat si můžete ze tří druhů balíčků, každý máme i v EKO verzi.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Do každého balíčku přibalíme dárek zdarma

Organický uklidňující sprej na hráz po porodu byl speciálně vyvinut na perineum pro lepší regeneraci po porodu. BIO rostlinná směs včetně aloe vera, vilínu a měsíčku poskytuje úlevu pro citlivou oblast hráze. V případě potíží během šestinedělí, Organický uklidňující sprej okamžitě uklidní tkáň perinea a biologické složky zajistí chladivý a regenerační účinek. Sprej byl klinicky a gynekologicky testován a byl speciálně vyvinut pro použití na perineální oblast. BIO regenerační sprej je navíc veganský. 360° rozprašovač umožňuje jemnou a jednoduchou aplikaci z jakéhokoli úhlu, a tak snadno dosáhnout každé postižené místo.

Složení: voda, heptylglukosid, pentylenglykol, glycerin, sorban draselný, čajovníkový olej, extrakt z ovesných jader, extrakt z květů heřmánku, citrónová kyselina, mátový olej, benzylalkoholát, , Linalool, Limonen, výtažky z vilínu, aloe vera, měsíčku l., okurky, kaštanu koňského a levandulového oleje.

Použití: Nastříkejte na perineální oblast pokaždé, když pociťujete nepohodlí. 360° rozprašovací hlavice umožňuje stříkat vzhůru nohama z každého úhlu. BIO regenerační sprej lze nastříkat přímo na pokožku. Používejte ihned po porodu a tak často, jak to považujete za nutné. Před použitím si přečtěte celý návod k použití.

 

Balení 100 ml

 

Nezapomeňte si prohlédnout i další produkty, které se vám jistě budou v porodnici hodit ;) Tašku do porodnice zabalíte snadněji s našimi balíčky.